مجموعه فرهنگی کافه کراسه با همکاری مرکز پژوهشی آموزشی کوثر به طراحی یک مسابقه کتابخوانی اقدام نموده است. “کراسه تعطیل نیست” عنوان طرح مطالعاتی است که در تعطیلات دانشجویی با هدف معرفی و مطالعه کتابهای مفید کمتر خوانده شده برگزار می‌شود.
kamhajm

کتاب چپ و راست از مجموعه کتابهای انتشارات کوثر به عنوان اولین کتاب “کراسه تعطیل نیست” انتخاب گردیده است این کتاب که توسط محمد ملاعباسی و سجاد صفارهرندی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران به نگارش درآمده است، با زبانی ساده و در بسیاری از جاها با شرح داستانهای جذاب تاریخی، به توضیح یک مناقشه تاریخی پرداخته است. مناقشه “چپ و راست”!

در مقدمه این کتاب می خوانیم:

“مناقشه چپ و راست در تاریخ اندیشه و عمل سیاسی موضوعی چنان گسترده و وسیع است که نوشتن کتابی کوچک درباره آن، که در عین حال از تکرار بدیهیات اولیه فراتر رود، کاری دشوار می‌نماید. و این دقیقاً هدفی بوده است که این کتاب بر عهده گرفته است. در این کتاب تلاش شده با زبانی ساده مختصاتی کلی از تاریخچه چپ و راست در دو حوزه اندیشه و عمل سیاسی ارائه شود.”

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه کتابخوانی می‌توانند کتاب و سؤالات مسابقه را از کافه کراسه تهیه نموده و تا پایان روز ۱۵ بهمن‌ماه جواب‌های آن را به مدیر کانال تلگرامی کافه کراسه ارسال نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کافه کراسه به نشانی cafekorase@ و همچنین تارنمای مرکز پژوهشی آموزشی کوثر به نشانی kosarut.ir در دسترس می‌باشد.

جایزه مسابقه: اعتبار ۲۰۰ هزار تومانی خرید از کافه کراسه
هزینه کتاب با تخفیف ویژه طرح: ۷ هزار تومان
آدرس کافه کراسه: خیابان ۱۶ آذر، خیابان پورسینا، نبش بن بست عنایت

دیدگاه خود را بنویسید