گروه برق

گروه برق

پروژه اتوماسیون کتابخانه

درباره طرح با توجه به سابقه ی تشکل های دانشجویی (مانند دفاتر بسیج دانشجویی) در امانت دادن کتب به دانشجویان و این که ساماندهی این تبادلات همیشه یک مشکل و چالش محسوب می شود، گروه مهندسی برق مرکز کوثر در قالب یک پیشنهاد، طرحی را برای پیاده سازی یک اتوماسیون ورود و خروج آماده کرد. … ادامه مطلب» »
خواندن جزئیات
گروه برق

پروژه منبع تغذیه جریان مستقیم

درباره طرح شرکت شمیم شریف، تولید کننده دستگاه های نیمه سنگین و سنگین تصفیه فاضلاب کارخانه ای، جهت تغذیه سامانه های خود، نیاز به منابع تغذیه توان بالا دارد. با توجه به اینکه تولیدات این شرکت در ابعاد و توان های تصفیه ای، متفاوت است و اینکه این شرکت توان طراحی در زمینه مهندسی برق … ادامه مطلب» »
خواندن جزئیات
گروه برق

کارواش اتوماتیک

درباره طرح امروزه در طراحی مجتمع های مسکونی، علاوه بر پارکینگ، خدمات مخصوص خودروی ساکنین در نظر گرفته می شود. یکی از این خدمات، کارواش ساختمانی است. در محل کارواش طراحی شده، یک پمپ فشاربالا و یک ساختمان آب تعبیه شده است. ساکنین به طور نا محدود می توانند از این امکان استفاده کنند. البته … ادامه مطلب» »
خواندن جزئیات
گروه برق

کتابخانه الکترونیک

درباره طرح طرح ایجاد مرکز تبادل کتاب در دفتر بسیج دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، با همکاری بسیج دانشکده برق و کامپیوتر به عنوان کارفرما و مرکز آموزشی پژوهشی کوثر به عنوان مجری، جهت ایجاد فضایی مناسب جهت تبادل کتب استفاده شده دانشجویان، در آبان ماه سال ۹۵، به بهره برداری رسید. وجود بیش … ادامه مطلب» »
خواندن جزئیات