انسان نه میخواهد

و نـــــه مــیتــوانـد

بن بست

را بپذیرد

ما در مرکز نوآوری و تعالی کوثر ماموریت خود را سازماندهی و جهت‌دهی سرمایه فکری و انسانی دانشگاه تهران برای حل مسائل اولویت‌دار و راهبردی کشور در قالب ارائه محصولات و خدمات و توسعه نهادهای پایدار و نوآور میدانیم.

مدیریت نوآوری باز

کوثر از طرفی متصل به سرمایه انسانی دانشگاه است و از طرف دیگر با سازمان­ های حاکمیتی و خصوصی بسیاری همکاری دارد؛ لذا عنوان پلتفرمی برای تحقیق و توسعه سازمان­ ها عمل کرده و با تعریف پروژه­ هایی با این مجموعه ­های همکار، ضمن میزبانی از مسائل کشور، به تیم­ سازی حول این پروژه ­ها می­پردازیم.

قبل
بعدی

استودیو نهادسازی

نهاد در تعریف ما گروه یا مجموعه ­ای است که مکانیزم­ های حیاتی آن، حول یک مسئله و ماموریت مشخص به پایداری رسیده است. در این بخش گروه­ هایی که در حال طی کردن مراحل رشدی خود تا رسیدن به پایداری هستند، قرار می­گیرند. ما معتقدیم که نهادسازی بدون نزدیک شدن به پدیده و صرفا از طریق حمایت­ های مالی و لجستیک از دور محقق نمی­ شود و استودیو نهادسازی زیرساخت کوثر برای شکل ­دادن به نهادهاست.

قبل
بعدی

شبکه نهادها و موسسات

این بخش از کوثر شامل نهادهایی است که مرحله رشدی­شان را پشت سر گذاشته و  پایدار شده ­اند. نهادهای کوثر پس از رسیدن به پایداری و شکل­ گیری هیئت مدیره، از حمایت کوثر به شیوه­ی سابق خارج می­شوند و مدل جدیدی از تعامل میان ما و این نهادها شکل می­گیرد. مرکز رشد شهید فخری زاده به عنوان شعبه­ ای از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و امکانی برای استقرار نهادهای کوثر پس از خروج از حمایت کوثر، جزو خدمات ما در این بخش است.

قبل
بعدی

خدمات برای

اعضـا

خدمات به سازمان ها

0 +
تعداد اعضاء کوثر
0
گروه شکل گرفته
0
نهاد در حال رشد
0
نهاد بالغ

آخرین اخبار

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
× ارتباط با ما

سبد خرید

بستن (Esc)
سایدبار Scroll To Top