همکاران استراتژیک

 توسعه همکاری‌های استراتژیک با نهادهای بالادستی و صنایع بزرگ و فعال در زیست‌بوم علم‌وفناوری کشور یکی از راهبردهای اصولی کوثر است.

معاونت علمی
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جمله حامیان و پشتیبانان مرکز نوآوری و تعالی کوثر است. تفاهم‌نامه حمایت از تیم‌های فناور در حال شتابدهی توسط زیرمجموعه‌های کوثر، نمونه‌ای از این حمایت‌ها است.

دانشگاه تهران
دانشگاه تهران

مرکز نوآوری و تعالی کوثر در دانشگاه تهران مستقر بوده و با پشتیبانی‌های مادی و معنوی این دانشگاه به فعالیت می‌پردازد.

معاونت تحقیقات صنعتی سپاه پاسداران
معاونت تحقیقات صنعتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برگزاری دوره‌های توانمندسازی نیروی انسانی و تشکیل تیم‌های فناور حول مسائل این معاونت، بخشی از همکاری‌های کوثر با معاونت تحقیقات صنعتی سپاه است.

همراه اول
همراه اول

برگزاری رویدادهای ترویجی حول موضوعات مورد علاقه مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در همکاری با آکادمی همراه اول، نمونه‌ای از همکاری‌های صورت گرفته است.

پارک پردیس
پارک علم‌وفناوری پردیس

برگزاری دوره اول رویداد صدف، با هدف توانمندسازی دانشجویان در حوزه‌ی مهارت‌های نرم، از جمله همکاری‌های صورت گرفته میان کوثر و پارک علم‌وفناوری پردیس است.

سازمان تبلیغات
سازمان تبلیغات اسلامی

تجربه‌نگاری ائمه موفق مساجد، توسط مؤسسه تاریخ شفاهی روایت از جمله همکاری‌های صورت گرفته میان مرکز نوآوری تعالی کوثر و سازمان تبلیغات اسلامی است.

بسیج-دانشجویی
معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی

حمایت از هسته ها و تیم‌های فناور شکل‌گرفته در مرکز نوآوری و تعالی کوثر محور شکل‌گیری همکاری‌های مشترک میان کوثر و معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی است.

مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری
مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری

تشکیل تیم‌های سیاست‌پژوهی و تیم‌های فعال در حوزه‌های جدید فناوری، با همکاری و هدایت محتوایی این مرکز صورت می‌پذیرد.

لوگوی پارک PNG
پارک علم‌وفناوری دانشگاه تهران

مرکز نوآوری و تعالی کوثر از اعضای شبکه فناوران پارک علم‌وفناوری دانشگاه تهران می‌باشد و تأسیس مرکز رشد شهید فخری‌زاده نمونه‌ای از این همکاری‌ها است.

سازمان پژوهش و نو‌آوری‌های دفاعی مناسب صفحه توضیحات همکاران استراتژیک)
سازمان پژوهش و نوآوری‌های دفاعی (سپند)

محور اصلی همکاری کوثر با مجموعه‌ی سپند وزارت دفاع، انجام پروژه‎‌های پژوهشی مشترک با تمرکز به نوآوری در حوزه‌های دفاعی کشور است.

مرکز پژوهش های مجلس
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی

تشکیل هسته‌های پژوهشی حول مسائل مورد علاقه مرکز پژوهش‌های مجلس که انتشار کتاب راهنمای مفاهیم اقتصادی در سال 98 نمونه‌ای از ثمرات این همکاری است.

بنیاد ملی نخبگان
بنیاد ملی نخبگان

برگزاری دوره کارآموزی برای استعدادهای برتر تحت حمایت بنیاد نخبگان، محور همکاری مرکز نوآوری و تعالی کوثر با این بنیاد بوده است.

giammarco-boscaro-eWpBNXRHfTI-unsplash.jpg
خانه‌اندیشه‌ورزان

همکاری کوثر با خانه اندیشه ورزان از سال ۹۸ شروع شد. چاپ و نشر پنج کتاب از محصولات اندیشکده های برتر کشور و پروژه «شناسایی ظرفیت‌های اندیشه ورزان دانشگاه تهران» نتایج این همکاری هستند.