توضیحات فراخوان

شبکه کوثر با نهادهای متنوع خود و خدمات گوناگونی که برای انواع و سطوح مختلف تیم‌ها و طرح‌ها فراهم می‌کند در پی آن است که از ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه نخبگان جوان جهت تحقق یافتن آن‌ها حمایت و پشتیبانی کند و با فراهم کردن زمینه‌های رشدی مناسب، شکوفایی این ظرفیت‌های ارزشمند فکری و انسانی را تسهیل نماید.

اگر هسته‌ای نوپا با یک ایده نوآورانه و دانش بنیان هستید، اگر تیمی شکل گرفته و منسجم با یک طرح مشخص دانش بنیان دارید، اگر تیمی علاقه‌مند به کار کردن بر روی پروژه‌های چالش برانگیزی هستید که به حل مسائل واقعی کشور می‌پردازد، اگر تیمی با ایده یا طرحی دانش بنیان با قابلیت تجاری سازی دارید، میتوانید برای حضور در شبکه نوآوری کوثر و دریافت خدمات و حمایت‌های آن ثبت نام نمایید.

موضوعات مورد حمایت کوثر به 7 سرفصل کلی تقسیم می‌شود:
• تولید محصولات چند رسانه ای (مانند بازی‌سازی، انیمیشن، مستند، موشن‌گرافیک، سرود و موسیقی، واقعیت مجازی و افزوده و…)
• عرضه و فروش محصولات چند رسانه‌ای(در قالب وبسایت، اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی، توزیع فیزیکی، اکران، تبلیغات، کمپین‌سازی و… )
• سرویس‌های مربوط به محتوای چندرسانه‌ای و ویدئوی درخواستی (طراحی و راه اندازی پلتفرم، رگولاتوری محتوا، تجمیع و طبقه‌بندی محتوا، سرویس ارزش افزوده و…)
• آموزش و پژوهش در حوزه رسانه (خدمات آموزشی، تولیدات آموزشی، نشریات پژوهشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و …)
• خدمات تصویری و رسانه‌ای (تولید تیزر، کانون تبلیغاتی، آرشیو و فید تصویری، گرافیک تبلیغاتی، پلتفرم‌های برون‌سپاری و…)
• حوزه محرومیت زدایی
• حوزه زنان
• حوزه سبک زندگی

پس از ثبت نام و ارائه اطلاعات لازم، پروفایل شما توسط نهاد مرتبط با آن در شبکه کوثر بررسی و ارزیابی می‌گردد و در صورت داشتن معیارها و شاخصه‌های اولیه پذیرش (از جمله نسبت ایده با نیازها، مسائل و اولویت‌های راهبردی کشور، ساختار و توانمندی تیم، میزان انطباق با دانش تخصصی و قابل تحقق بودن ایده)، دعوت به مصاحبه حضوری می‌شوید. در صورت پذیرش در مصاحبه حضوری لازم است طی مدت مقرر پروپوزال طرح خود را طبق فرمت مشخص شده توسط کوثر ارائه دهید. پس از ارزیابی پروپوزال و اعلام نتیجه نهایی ارزشیابی، جهت طی کردن فرآیند رشدی و استفاده از خدمات و حمایت‌ها وارد کوثر می‌گردید.

در صورت هر گونه سوال و مشکل با شماره 09102291995 / 02188991086 تماس بگیرید